Author: j***2
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$64
Original Price: NT$65
| Material | Polyester |
| Ideal for | Men |
| Color | Black |
| Type | Hair Drying Towels |
| 長度 | 65 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb260215212012927641696 |
Author: j***2
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: l***i
Date:
Review: Excelente producto, buena calidad, buenos terminados, ayuda a secar el pelo más rápido. Lo recomiendo 100%.
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: T***z
Date:
Review: chévere, aún no lo he usado, pero ojalá funcione y no me saque frizz
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: m***9
Date:
Review: exelente siempre llega perfecto los pedidos soy revendedora y mis clientes siempre feliz
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.